Simpsonai internete

Kiekvienas iš mūsų, tiek jaunas, tiek senas negali įsivaizduoti vaikystės be animacinių serialų. Juos vaikystėje žiūrėjome visi. Ilgas popietes leisdavome prie televizorių ekranų stebint savo pamėgtus animacinius personažus, nors tėvais ir liepdavo rengtis ir bėgti į lauką susitikti su kiemo draugais. Taip, vadinamieji multikai buvo labai įdomūs ir prikaustantys mūsų vaikišką dėmesį. Žinoma, nereiktų pamiršti, jog iš jų vaikai išmoksta kaip elgtis su kitais, taip pat daugybę naudingos informacijos, faktų. Edukaciniai filmukai, laidos padeda mažyliams geriau suprasti pasaulį, būti kūrybišku.

Vienas iš labiausiai žinomų animacinių serialų yra Simpsonai. Šiame filmuke pasakojama apie Simpsonų šeimos nuotykius bei išdaigas. Nors tai yra televizijos programa, skirta jauniesiems žiūrovais, tačiau prikvies prie televizoriaus ekrano ir vyresniuosius brolius, seses, bei tėvelius. Čia netrūksta visiems gerai žinomo amerikietiško humoro, kandžių bei kartais net sarkastiškų pasakymų. Iš trumpo šios laidelės pristatymo galima susidaryti tokią nuomonę, jog šis animacinis serialas tikrai vertas dėmesio, tačiau iškyla keletas problemėlių, tokių kaip šio filmuko žiūrėjimas ne per televizorių..

Kaip jau supratote, per televiziją šią laidą galima pamatyti tik tam tikru laiku, tad jeigu netyčia praleistumėte, tektų laukti naujos serijos arba peržiūrėti senos laidos pakartojimą. Bet juk mes gyvename XXI amžiuje, kur net ir visai susenęs senolis turi išmanųjį telefoną ir tikrinasi elektroninį paštą! Tad galbūt jums galėtų pagelbėti tokios svetainės kaip simpsonai internetu, kur jūs galėsite peržiūrėti visas visas Simpsonų serijas internetu be jokių reklamų ir pašalinių trukdžių. Tai išties puikus sprendimas tiems, kurie stokoja laiko, tačiau nori laisvalaikiu atsipalaiduoti ir prisiminti vaikystę su mėgstamiausiu animaciniu serialu Simpsonai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s